Kurzy potápění


   

V roce 1994 vznikla organizace TDI a v krátké době si ve světě získala vedoucí postavení v oblasti technického potápění. O pět let později pak vzniká SDI jako sesterská organizace TDI. Byla to přirozená potřeba pro výchovu rekreačních potápěčů.
Výcvikový systém SDI splňuje a v řadě případů i překračuje požadavky výboru pro rekreační potápění (RSTC - Recreational Scuba Training Council).


  
V dnešní době jsou potápěčské školy TDI/SDI ve 45 zemích světa a disponují přes 10.000 kvalifikovanými instruktory.
Od samého počátku je pro výcvik nových potápěčů využíváno nejnovějších poznatků ze všech oblastí potápění a je kladen zvýšený důraz na praktickou výuku. SDI je první a zatím jediná potápěčská organizace, která zařadila používání potápěčských počítačů již od základního stupně výcviku.
Studijní materiály a barevná učebnice v češtině jsou zjednodušeny tak, aby poskytovaly jen skutečně potřebné informace.
Po úspěšném absolvování kurzu obdrží noví potápěči celosvětově a doživotně platnou certifikaci, která jim otevře brány všech oceánů, moří, horských jezer a zatopených lomů.

V současnosti nabízí TDI/SDI celou paletu kurzů a specializací, které umožňují nejen rozvoj potápěčské osobnosti, ale také potápění dětí a celých rodin.


RKN DiveTech a TDI/SDI - výcvik potápění ve 21. století!

Pokud doufáte, že u nás získáte oprávnění během 2 dnů nebo jen za peníze, pak neztrácejte čas a obraťte se na jinou potápěčskou školu.
U nás v RKN DiveTech povedeme vaše kroky ze souše pod hladinu a zpět postupně.
Umožníme vám nezávazně nahlédnout do tajemství ukrývajících se pod vodní hladinou v rámci zkušebního ponoru a budete-li chtít pokračovat, naučíme vás potápět se tak, abyste si jako vyškolení potápěči užili krásy pod vodou i nad vodou, dokázali se potápět bezpečně a byli přitom plnohodnotnými partnery pro své potápěčské kolegy a aby vám potápění přinášelo pouze radost.

Záleží jen na vás zda-li chcete pouze šnorchlovat nebo se věnovat rekreačnímu potápění se stlačeným vzduchem. Můžete si u nás dále zvyšovat svoji potápěčskou kvalifikaci a pokračovat v některé z oblastí technického potápění s použitím nitroxu či trimixu a třeba se potápět pod ledem, na vracích nebo v jeskyních.
Pro výuku a výcvik disponujeme zkušenými instruktory a asistenty instruktorů s dlouholetou praxí v různých oblastech potápění, kteří povedou vaše první i další potápěčské kroky.

Do kurzů přijímáme také všechny studenty z jiných SDI Dive Center pro výcvik ve volné vodě s použitím SDI Global Referral.

Zázemí firmy RKN DiveTech nabízí svým zákazníkům kvalitní podmínky pro výcvik.
Kompletní výstroj na dobu trvání výcviku: používáme obleky BARE a Beuchat, automatiky APEKS a Atomic Aquatics, počítače SUUNTO, lahve FABER a ostatní doplňky od značkových výrobců.
Plníme vzduch, nitrox i trimix jejímž srdcem je vysokotlaký kompresor Schifauer ASTRA.
Od září do června nácvik prvních praktických kroků v chráněném vodním prostředí na krytém bazéně v Kroměříži. Celoroční výcvik ve volných vodách, především v prostoru zatopeného kamenolomu ve Výklekách u Přerova, Polsku a Slovensku. Alternativně pak v Chorvatsku a Egyptě.
Samozřejmostí ze strany RKN DiveTech pro absolventy našich kurzů je:
   - odborná pomoc při výběru výstroje
   - postavení a upravení výstroje dle požadavků zákazníka
   - možnost pokračovat ve vzdělávání a zvyšování potápěčské kvalifikace
   - pravidelné emailové informace o pořádaných akcích
   - cestování za potápěním


   

Informujte se na aktuální termíny kurzů nebo si rezervujte svůj zkušební ponor.